Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMagiczne Ogrody : Waleczni, usłyszcie !

Magiczne Ogrody : Waleczni, usłyszcie !

Magiczne Ogrody : Waleczni, usłyszcie !

Ostatni wakacyjny weekend przed nami! Spędź go razem z całą rodziną w Magicznych Ogrodach! W najbliższą sobotę i niedzielę (29 i 30 sierpnia) przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłe wydarzenie: „Waleczni, usłyszcie”.

Rytmiczne uderzenia bębnów od dawien dawna dodawały otuchy wojownikom. Ośmielały i napawały odwagą współtowarzyszy walki. Przyczyniały się także do wyłomu w obronie wroga. Dzielne krasnoludy budzą za pomocą dźwięków wszystkich dzielnych wojowników, którzy wkrótce wyruszą do szkoły. Na Wydarzeniowisku będziesz mógł doświadczyć niezwykłego pokazu mocy krasnoludzkich bębniarzy. Usłysz, czy bębny biją zgodnie z rytmem Twojego serca. Dowiedz się, czy drzemie w Tobie wojownik! Ostatni weekend przed wakacjami to okazja, aby otrzymać od mieszkańców Magicznych Ogrodów miłe upominki. Stworzenia, dla zabawy, pozamieniały się ze sobą elementami strojów. Odgadnij, które z nich nie pasują do danej postaci i odbierz nagrodę!
Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów, wchodzisz do niezwykłego świata, zamieszkanego przez tajemnicze, nieznane istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnący kwiatów i krzewów, schronienie znalazły psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i smoki. Do krain, utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzesz wędrując wśród tysięcy pachnących róż, szumiących wodospadów i strumieni. W przepięknej scenerii kilkuhektarowego ogrodu, goście odkrywają place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic. Każda z krain oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój umysłowy dziecka.

Share With:
Rate This Article
Author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.