Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCI„Ziemia na bosaka” w Magicznych Ogrodach

„Ziemia na bosaka” w Magicznych Ogrodach

„Ziemia na bosaka” w Magicznych Ogrodach

Czy wiesz już, gdzie spędzisz ostatni weekend lata? W Magicznych Ogrodach przygotowujemy specjalnie na tę okazję jedyne w swoim rodzaju wydarzenie: „Ziemia na bosaka”. W sobotę i niedzielę (19 i 20 września) baw się razem z nami na łonie natury, wśród tysięcy pachnących kwiatów, szumiących drzew i strumieni.

Zrzuć trampki, sandały i klapki! W najbliższy weekend w Magicznych Ogrodach można będzie zapewne po raz ostatni w tym roku pobiegać boso – poczuć ziemię, trawę i piach pod stopami. Poszukaj skarbów ziemi i poznaj jej strukturę. Z kolorowych kamyków ułóż wspólnie z Wróżkami Smużkami mozaiki na zielonych liściach, a w tanecznej zabawie na bosaka z Magicznymi Ptakami poczuj się jak ziarenko, które staje się wielkim drzewem. Z Krasnoludami – Zwiadowcami spróbuj napisać wiadomość… stopami. Klan Obrońców Grodu przygotował na tę okazję specjalną próbę błotnej stopy, a Bulwiaki w Błotnej Kuchni odznaki z gliny. Odciśnij na nich własnoręcznie roślinne wzory i zabierz talizmany do domu!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów, wchodzisz do niezwykłego świata, zamieszkanego przez nieznane istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnący kwiatów i krzewów, schronienie znalazły psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i smoki.

Do krain, utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzesz wędrując wśród tysięcy pachnących róż, szumiących wodospadów i strumieni. W przepięknej scenerii
kilkuhektarowego ogrodu, goście odkrywają place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic. Każda z krain oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój umysłowy dziecka.

[su_custom_gallery source=”media: 3586,3585,3584,3583″ limit=”64″ link=”lightbox” target=”blank” width=”140″ height=”140″ title=”never”]

Share With:
Rate This Article
Author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.