Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIObudź w sobie magię!

Obudź w sobie magię!

Obudź w sobie magię!

Macie już plany na długi weekend? Po zimowej przerwie nadszedł czas na kolejne spotkanie z Mordolem i jego przyjaciółmi. Świat Magicznych Ogrodów zachwyci, jak co roku! Czym? Sami zobaczcie! Wielkie otwarcie sezonu potrwa od 30 kwietnia do 3 maja!
Wiecie, jak wygląda Wielka Wiosenna Pobudka? Jest głośna i mieni się tysiącami barw! To ona rozpoczyna nowy cykl życia ogrodu. Co zrobić, aby wziąć w niej udział? Stańcie na czele korowodu Bulwiaków – obudźcie przyrodę i samych siebie! Zobaczcie, jakich tajemnych ogrodniczych mikstur używają Bulwiaki i po co im konewki i wiklinowe kosze. Klaszczcie, tupcie nogami! Poczujcie uwolnioną moc wiosny! Podczas parady Wróżki Smużki dołożą tęczowych barw ogrodowi. Magiczne Ptaki pokażą swój ptasi taniec, a dzielne Krasnoludy dzierżąc w rękach tarcze i miecze ochronią Was przed niebezpieczeństwem. Zaś włochate łobuziaki – Mordole sprawią, że na Waszych ustach na pewno pojawi się uśmiech! Przyjedźcie z całą rodziną do Magicznych Ogrodów i bawcie się do woli we wszystkich krainach z baśniowymi postaciami! W tym roku przewidujemy wiele nowych niespodzianek! Co czeka na Was od 30 kwietnia do 3 maja w Magicznych Ogrodach? Niezwykłe przedstawienia taneczne, wielkie parady bębniarzy, zabawa z Magicznymi Ptakami na plaży!
Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, stworzony na podstawie oryginalnej, baśniowej historii. Poznajcie ją, wędrując przez niezwykłe krainy, które zamieszkały fantastyczne istoty. W tej ekscytującej podróży po baśniowym świecie przemierzcie urokliwe tereny, porośnięte zieloną trawą i bujną, kolorową roślinnością. W trakcie drogi napotkacie liczne przygotowane przez organizatorów atrakcje. Dzieci i ich rodzice mogą wspólnie spędzić niezapomniane chwile jadąc kolejką, bawiąc się na gigantycznych dmuchańcach, rozbudowanych placach zabaw i bezpiecznej plaży pełnej wodnych przyjemności. W parku znajdują się kawiarnia, cukiernia, restauracja, sklepy z oryginalnymi pamiątkami.
Share With:
Rate This Article
Author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.