Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPamiętaj o złożeniu PIT-a, pozostało niewiele czasu (AUDIO)

Pamiętaj o złożeniu PIT-a, pozostało niewiele czasu (AUDIO)

Pamiętaj o złożeniu PIT-a, pozostało niewiele czasu (AUDIO)

Wielkimi krokami zbliża się koniec kwietnia czyli moment, w którym wszyscy podatnicy powinni złożyć roczne zeznanie PIT. Wielokrotnie informowaliśmy, o sposobach złożenia deklaracji. Można to zrobić osobiście w Sali Obsługi Podatników Urzędu Skarbowego w Puławach, wysłać pocztą  a także uczynić to drogą elektroniczną.

Nieprzekraczalnym terminem złożenia tego dokumentu w tym roku jest wtorek 2 maja. Tego dnia puławska „skarbówka”  będzie otwarta od 7.30-18.00 o tej samej porze i w tych samych godzinach będzie otwarty punkt kasowy. Przypomnijmy, że tego dnia będzie można załatwić w Urzędzie Skarbowym tylko i wyłącznie sprawy związane ze złożeniem zeznania podatkowego za 2016 r. Dodatkowo w ostatnich dniach kwietnia w czwartek i piątek 27 i 28 Urząd Skarbowy będzie otwarty dłużej, bo od 8.00 do 18.00.


Michał Lesicki – Kierownik Działu Obsługi Bezpośredniej US Puławy

Jak zawsze przypominamy, że niezłożenie w terminie zeznania rocznego PIT niesie za sobą niestety przykre konsekwencje wynikające z przepisów Ustawy Karno-Skarbowej, zatem warto dopilnować by dokumenty zostały złożone w terminie.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.