Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORT3.liga piłki nożnej kobiet Sybilla Puławy – Orkan Bełżec zaproszenie

3.liga piłki nożnej kobiet Sybilla Puławy – Orkan Bełżec zaproszenie

3.liga piłki nożnej kobiet Sybilla Puławy – Orkan Bełżec zaproszenie

Trochę w cieniu występów 1.ligowej Wisły Puławy w swoich rozgrywkach uczestniczą zawodniczki żeńskiej drużyny futbolowej z naszego miasta. Kobieca piłka nożna zdobywa coraz większą popularność. MKS Sybilla uczestniczy w rywalizacji III ligi lubelskiej kobiet.W rozgrywkach bierze udział 9 zespołów podopieczne trenera Grzegorza Zjawionego zajmują 9 lokatę, po 11 kolejkach puławiankom nie udało się zdobyć punktów. Dużą szansę nasze zawodniczki będą miały już w najbliższa niedzielę. O 16.00 zmierzą się z bezpośrednim sąsiadem z tabeli zespołem Orkana Bełżec. Dryżyna spod Tomaszowa Lubelskiego także w rozgrywkach nie zachwyca. Na swoim koncie ma 4 punkty w tym trzy zdobyte w jesieni po wygranej walkowerem właśnie z zawodniczkami Sybilli. Przypomnijmy mecz piłkarek MKS Sybilla z Orkanem Bełżec w niedzielę 23 kwietnia o godz. 16.00.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.