Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCICzarna seria wypadków i kolizji (FOTO)

Czarna seria wypadków i kolizji (FOTO)

Czarna seria wypadków i kolizji (FOTO)

Wyjątkowo obfity w zdarzenia drogowe na terenie miasta i powiatu były ostatnie dwa dni.  W niedzielę w Karmanowicach dachował Citroen tego samego dnia na skrzyżowaniu Piłsudskiego i 6-sierpnia doszło do poważnej kolizji VOLVO i Peugeota. W poniedziałek Policjanci  interweniowali w Rzeczycy Kol. tam doszło do wypadku dwóch busów niestety z ofiarą śmiertelną, a także na ul. Kazimierskiej i Alei Partyzantów w tym przypadku na szczęście ucierpiały jedynie karoserie aut.

Karmanowice (niedziela)
Około 19:20 dyzurny KPP Policji odnotował zgłoszenie o dachowaniu pojazdu w miejscowości Karmanowice.Na miejscu dwa zastępy JRG Puławy i zastęp OSP Wąwolnica, Policja oraz zespół Ratownictwa Medycznego.
Zdjęcia przesłane przez Marcina.

ul. Piłsudskiego Puławy (niedziela)

W niedzielę około godz. 13:00 na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i 6 Sierpnia doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierująca Volvo, poruszajace się od Góry Puławskiej nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Samochód na łuku zderzył się z drugim pojazdem, który nadjeżdżał od strony miasta. Osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przetransportowane do szpitala.

foto: Łukasz Górecki

Aleja Partyzantów  Puławy (poniedziałek)

Godz. 7.00 kolizja Daewoo i Fiata

foto: Dominika i Paweł

ul. Kazimierska Puławy (poniedziałek)

Około godziny 13:00 ul. Kazimierska w Puławach została zablokowana z uwagi na zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu brały udział pojazdy Opel, Mercedes, Land Rover. Sprawcą kolizji był 46-letni kierowca Opla, który chcąc wyjechać z drogi podporządkowanej uderzył w nadjeżdżającego od strony miasta Mercedesa. W wyniku uderzenia odbił się on od Opla i uderzył w Land Rovera. Na miejscu interweniował zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował sprawcę do szpitala. Na szczęście skończyło się na niegroźnych potłuczeniach i został on wypisany do domu. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym, a jego konto zasiliły punkty karne. Źródło informacji: mł.asp. Ewa Rejn-Kozak, Oficer prasowy KPP w Puławach.

foto: Łukasz Górecki

 

Materiał powstał dzięki Puławy 112, Łukaszowi Góreckiemu oraz Dominice Pawłowi i Marcinowi – dziękujemy.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.