Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCI5. edycja Kina Samochodowego znamy repertuar

5. edycja Kina Samochodowego znamy repertuar

5. edycja Kina Samochodowego znamy repertuar

Już w piątek 14 lipca  w Puławskim Parku Naukowo – Technologicznym startuje V edycja Kina Samochodowego. W ciągu trzech dni zostanie wyświetlone sześć filmów po dwa w jednym bloku tematycznym. Seanse wzorem lat ubiegłych będą odbywały się po zachodzie słońca. Pierwsze filmy wyświetlane będą po godzinie 21.00. 

W ubiegłym roku miłośnicy kina mogli obejrzeć największe Oskarowe hity co będzie w tym roku ? Tegoroczna edycja kina samochodowego podzielona została na trzy bloki tematyczne: piątek – NOC DRAMATÓW, sobota- NOC UŚMIECHU I STRACHU , niedziela – NOC AKCJI
Już w piątek 14 lipca noc dramatów otworzy film „Dzika droga” w reżyserii Jean-Marc Vallée to ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Film prezentuje historię młodej kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach. Śmierć matki oraz rozpad małżeństwa sprawia, że filmowa Cheryl (w tej roli Reese Witherspoon) postanawia uporać się ze swoimi problemami i wyrusza w samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia. Świetna rola Reese Witherspoon sprawiła, że film otarł się o nagrody Oscara i Złotego Globu w kategorii roli pierwszoplanowej.
„Ukryte działania” to drugi film jaki będzie można obejrzeć w piątek. Obraz w reżyserii Theodore Melfiego to film, który podbił amerykańskie kina zostawiając w tyle nagrodzony Oscarami film „La La Land”. Film opowiada historię o trzech Afroamerykankach pracujących dla NASA. Pokonując bariery społeczne i obyczajowe bohaterki pomagają wysłać w kosmos pierwszego człowieka – Amerykanina astronautę Johna Glenna, inicjując wyścig kosmiczny pomiędzy światowymi mocarstwami.

Druga noc Kina Samochodowego to istna huśtawka nastrojów. W sobotę czeka Nas NOC UŚMIECHU I STRACHU. Wieczór rozpocznie komedia p.t. „Eddie zwany orłem”. Film jest komediową adaptacją prawdziwych wydarzeń prezentujących historię Michaela Eddie’ego Edwardsa, brytyjskiego skoczka narciarskiego amatora, który pomimo braku wiary ze strony jego otoczenia nigdy nie przestaje wierzyć we własne możliwości. Nie zważając na przeciwności losu, Eddie z pomocą charyzmatycznego trenera stawia czoło szkoleniowcom, dziennikarzom oraz całej opinii publicznej. Jako jedyny skoczek narciarski z Wielkiej Brytanii postanawia wystartować w zimowej olimpiadzie w Calgary w 1988 roku. Choć główny bohater nie posiada wielkich umiejętności to szybko staje się ulubieńcem kibiców. Czy uda mu się osiągnąć swój cel?

Drugi obraz, który miłośnicy kina będą mogli obejrzeć drugiego (sobota – 15 lipca)  dnia V Puławskiego Kina Samochodowego to „Zaginiona dziewczyna”. Film w reżyserii mistrza gatunku thrillerów Davida Finchera, to historia oparta na światowym bestsellerze książkowym Gillian Flynn. Po utracie pracy Nick Dunne wraz z żoną Amy przeprowadzają się z Nowego Jorku do miejscowości w stanie Missouri. W dniu piątej rocznicy ślubu Amy przepada bez śladu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez rodzinę postanawia dowieść swojej niewinności. Pod presją policji i stale rosnącego zainteresowania mediów obraz szczęśliwej rodziny zaczyna się rozsypywać. Dziwne zachowania bohatera powodują, że każdy zastanawia się, czy Nick Dunne stoi za zaginięciem swojej żony?

W niedzielę 16 lipca ok. godz. 21.30 rozpocznie się noc akcji, którą zainauguruje film „Deadpool”. To ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Film opowiada o byłym żołnierzu oddziałów specjalnych, który zostaje poddany nielegalnemu eksperymentowi. Jego wynik sprawia, że główny bohater filmu Wade Wilson (Ryan Reynolds) nabywa niezwykłej mocy samouzdrawiania. Od tego momentu staje się znany jako Deadpool. Bohater wykorzystując nowe zdolności rozpoczyna polowanie na człowieka, który niemal zniszczył jego życie. „Deadpool” w reżyserii Tima Millera to innowacyjne kino akcji, pełne niespodziewanych zwrotów akcji.
Ostatni film, jaki będziecie mogli obejrzeć podczas tegorocznej edycji Kina Samochodowego to legendarne „Pulp Fiction”. Film Quentina Tarantino to prezentacja kilku gangsterskich historyjek połączonych ze sobą w jedną całość. Dwóch płatnych zabójców, Vincent i Jules otrzymują zlecenie od wpływowego szefa – gangstera Marcellusa Wallace’a. Głowni bohaterowie muszą odzyskać walizkę należącą do Marcellusa. Zadanie wydające się z pozoru bardzo proste, okazuje się być arcytrudne. Tymczasem szef gangu Marcus Wallace obstawia walkę bokserską, w której zapłacił jednemu z zawodników pokaźną sumę za przegranie pojedynku. Kiedy Wallace typuje wygraną, jego żoną opiekuje się Vincentem, który ma za zadanie spędzić z nią jeden, pozornie miły, wieczór. Pozory jednak mylą… Jak połączą się wszystkie gangsterskie historie ? Obsada: John Travolta – Vincent Vega, Samuel L. Jackson – Jules Winnfield, Uma Thurman – Mia Wallace, Bruce Willis – Butch Coolidge, Harvey Keitel – Winston „Wilk” Wolfe
To wszystkie filmy, które będziecie mogli zobaczyć podczas V edycji Kina Samochodowego.
Tradycyjnie oprócz miejsc przeznaczonych dla zmotoryzowanych, przygotowane zostaną miejsca siedzące przed samym ekranem. Odbiór dźwięku odbywa się poprzez ustawienie odpowiedniej częstotliwości w samochodowym radioodbiorniku. Na terenie parkingu zostaną ulokowane ponadto stoiska gastronomiczne Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Przypomnijmy kino samochodowe w Puławach rozpocznie się w piątek 14 lipca i potrwa do niedzieli 16 lipca.

foto: epainfo.pl

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.