Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyAkademia Wspólnej Zabawy – Warsztaty gier planszowych

Akademia Wspólnej Zabawy – Warsztaty gier planszowych

Akademia Wspólnej Zabawy – Warsztaty gier planszowych

W najbliższą niedzielę, 3 września, tradycyjnie zapraszamy na warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy. Warsztaty gier planszowych skierowane są do dzieci w wieku od 5 roku życia i ich rodziców i opiekunów. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00 na patio Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” i potrwają do godziny 13.00. Można do nas dołączyć w każdej chwili, warsztaty mają charakter otwarty i nieodpłatny!

Wszyscy rodzice znają gry planszowe takie jak “chińczyk” czy “wilk i owce” jednak w dzisiejszych czasach istnieją tysiące bardzo ciekawych i atrakcyjnych tytułów, które idealnie sprawdzą się w gronie rodzinnym skutecznie odciągając dziecko od tabletu czy komputera. Podczas warsztatów z wykorzystaniem gier planszowych rodzice poznają najbardziej atrakcyjne gry planszowe, a także dowiedzą się jak “przebrnąć” przez instrukcję i jakie gry kupować, aby dziecko chętnie grało w nie ponownie. Warsztaty poprowadzi dla nas Grajdołek.

Warsztaty gier planszowych realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.