Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMieszkańcy protestują przeciwko nowym naliczeniom OPEC, Castorama chce przebudować swój sklep

Mieszkańcy protestują przeciwko nowym naliczeniom OPEC, Castorama chce przebudować swój sklep

Mieszkańcy protestują przeciwko nowym naliczeniom OPEC, Castorama chce przebudować swój sklep

Wyjątkowo pracowity wtorek mieli członkowie Komisji Gospodarki Miejskiej i Planowania Przestrzennego RM Puławy najpierw zajęli się sporną furtką na Niwie, potem już w Urzędzie Miasta dyskutowali na temat nowego podziału kosztów zastosowanego przez OPEC by w końcu zapoznać się z  koncepcją przebudowy marketu budowlanego w centrum Puław.

Mieszkańcy chcą uczciwego rozliczania kosztów podgrzania ciepłej wody. Kilkudziesięciu puławian przyszło we wtorek do puławskiego magistratu aby przysłuchiwać się obradom Komisji Gospodarki Miejskiej i Planowania Przestrzennego RM gdzie miała być prezentowana sytuacja w Okręgowym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Puławach w kontekście ostatnich zmian dotyczących nowych podziałów kosztów podgrzania ciepłej wody w budynkach mieszkalnych obsługiwanych przez OPEC. Mieszkańcy nie zgadzają się z przedstawionymi im wyliczeniami, uważają je za niesprawiedliwe. Podczas dyskusji, która momentami miał dość wysoka temperaturę ustalono, że Zarząd Spółki przedstawi propozycje innego wariantu podziału kosztów.

Innym nie mniej istotnym punktem wtorkowych obrad Komisji gospodarki Miejskiej i Planowania była prezentacja koncepcji przebudowy istniejącego w centrum miasta marketu budowlanego. Projektanci reprezentujący właściciela zaprezentowali propozycje, które chcieliby wdrożyć w związku ze strategią firmy Castorama, która prowadzi konsekwentnie rebranding swoich placówek w całej Polsce. Modyfikacje, które zostały zaproponowane przez projektantów związane są również ze zmianami w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.