Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORT2. liga z Gryfem Wejherowo na remis

2. liga z Gryfem Wejherowo na remis

2. liga z Gryfem Wejherowo na remis

W sobotę Wisła Puławy zremisowała na własnym boisku z Gryfem Wejherowo. Podopieczni Ryszarda Wieczorka nie wykorzystali potknięcia całej czołówki II ligi by poprawić swoją sytuacje w tabeli.

Od pierwszych minut puławianie mieli przewagę. Na gola mógł ją zamienić już w 2 minucie Jakub Smektała, który otrzymał świetne podanie od Dawida Pożaka, jednak wykończenie akcji było nieskuteczne. Kilka minut później były zawodnik Ruchu Chorzów próbował pokonać bramkarza Gryfa strzałem sprzed pola karnego, niestety ponownie bez bramki. Wraz z upływającym czasem w poczynania Wisły wkradało się coraz więcej niedokładności. Coraz więcej pracy ku zdumieniu kibiców miał Sebastian Madejski. W 40 minucie to skazywany na pożarcie Gryf objął prowadzenie. Rafał Maciejewski wykorzystał niezdecydowanie zawodników Wisły przebiegł kilkadziesiąt metrów i mocnym strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik. Ostatnie pięć minut pierwszej połowy to gra w środku pola i próby zmiany niekorzystnego rezultatu przez puławian. Niestety dla podopiecznych Ryszarda Wieczorka nic do końca pierwszej odsłony więcej się nie wydarzyło. Po przerwie podopieczni Piotra Rzepki skupili się na obronie korzystnego rezultatu i bardzo rzadkich kontrach. Wiślacy naciskali coraz mocniej. Dobrych sytuacji nie wykorzystali Tomasz Sedlewski , Jakub Smektała, Piotr Darmochwał próbował także niestety nieskutecznie Alen Ploj. Wreszcie w 70 minucie wprowadzony kilka minut wcześniej Robert Hirsz po płaskim dośrodkowaniu Jakuba Smektały z niewielkiej odległości skierował piłkę do bramki. Ostatnie minuty meczu to miażdżąca przewaga Wisły zawodnicy z Wejherowa praktycznie nie opuszczali swojej połowy , jednak wynik do końca meczu już się nie zmienił.

Wisła Puławy-Gryf Wejherowo 1:1 (0:1)

Wisła: Sebastian Madejski, Tomasz Sedlewski (Piotr Żemło), Jakub Poznański, Sebastian Murawski, Bartosz Sulkowski, Jakub Smektała, Sebastian Głaz (Piotr Darmochwał), Arkadiusz Maksymiuk, Kacper Szymankiewicz (Adrian Popiołek),Dawid Pożak (Robert Hirsz) Alen Ploj.

foto:WA

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.