Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyRodzinna Gra Miejska – Akademia Wspólnej Zabawy

Rodzinna Gra Miejska – Akademia Wspólnej Zabawy

Rodzinna Gra Miejska – Akademia Wspólnej Zabawy

10 września, zapraszamy do udziału w Rodzinnej Grze Miejskiej, która będzie odbywała się na terenie Puław w godz. od 10:00 do 14:00. Uczestnikami gry mogą być maksymalnie 5 osobowe drużyny. W każdej drużynie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia, sprawująca opiekę nad dziećmi.

Warunkiem udziału w grze jest wypełnienie karty zgłoszenia drużyny oraz dostarczenie jej osobiście do Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” do pok. 102 bądź pod adresem mailowym: tomasz.kitka@domchemika.pl w terminie 9.09.2017 do godz. 12.00. Liczba drużyn jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w grze jest bezpłatny.

Rodzinna Gra Miejska to przygotowana przez specjalistę z dziedziny survivalu i gier terenowych zabawa stwarzająca przestrzeń do wspólnego, aktywnego spędzania czasu wolnego. Rodzinna Gra Miejska promuje zdrowy styl życia, uczy zasad fair play oraz zdrowej rywalizacji, a także pobudza kreatywność i wyobraźnię uczestników. Gra Miejska zostanie przeprowadzona w przestrzeni miejskiej Puław, a uczestnikami będą całe rodziny tworzące drużyny. Podczas kolejnych zadań w ramach gry drużyny rodzinne będą wykorzystywać twórcze umiejętności nabyte wcześniej podczas warsztatów lub dzięki obejrzeniu filmików instruktażowych.

Rodzinna Gra Miejska realizowana jest w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.