Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORT24 godzinne bieganie w parach dla Kamili (VIDEO)

24 godzinne bieganie w parach dla Kamili (VIDEO)

24 godzinne bieganie w parach dla Kamili (VIDEO)

24 godzinny Bieg Przyjaźni w parach” im. Jana Pawła II tak nazywa się impreza biegowa, która odbędzie się 7 października na bieżni stadionu puławskiego MOSiR-u.

Formuła biegu zakłada, że w zawodach będą mogły wziąć udział tylko pary, co w ogólnym rozumieniu jak piszą organizatorzy stanowi dwie osoby nie ograniczając wieku ani płci. Każda ze sztafet minimum dwuosobowa będzie miała do pokonania dziesięć okrążeni czyli dystans czterech kilometrów, organizatorzy zaplanowali, że czas przebiegnięcia przez jedną sztafetę dziesięciu okrążeń będzie zbliżony do ok.20-25 minut, co oznacza, ze przez godzinę uda się wystartować trzem sztafetom a w trakcie całego biegu blisko sześćdziesięciu. Jak się dowiadujemy organizatorzy przewidują także możliwość przebiegnięcia nawet jednego okrążenia, bo chodzi o to by wziąć udział w imprezie i wesprzeć ten szczytny cel.

Grzegorz Górnik i Monika Zawadzka-Rozdoba – Organizatorzy biegu

Przypomnijmy, ze 24 godzinny bieg w parach wystartuje w samo południe w sobotę 7 października by zakończyć się w niedzielę 8 października o godz. 12.00

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.