Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyZapraszamy do rejestracji do „Bitwy o Puławy”

Zapraszamy do rejestracji do „Bitwy o Puławy”

Zapraszamy do rejestracji do „Bitwy o Puławy”

Rozpoczęła się rekrutacja uczestników i wolontariuszy do trzeciej edycji Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy Historycznej o Puławach „Bitwa o Puławy”. W tym roku do zabawy są zaproszeni nie tylko uczniowie z puławskich szkół średnich, ale również gimnazjalistów.

Poza kodami QR w tegorocznej grze miejskiej będzie stosowana też aplikacja Snapchat – bitwapulawy. Już teraz można śledzić konto na tym medium społecznościowym. Organizatorzy zachęcają także do jak najwcześniejszej rejestracji drużyn, ponieważ na 18 wrześniaszykują dla nich specjalne warsztaty. Gra miejska została zaplanowana tradycyjnie na sobotnie przedpołudnie i odbędzie się 7 października. Kilka dni później uczestnicy Turnieju spotkają się ponownie na konkursie wiedzy historycznej o naszym mieście.

Formularz rejestracyjny oraz wszelkie informacje na temat „Bitwy o Puławy” znajdują się na stronie www.archiwum.pulawy.pl/bitwa

Projekt „Bitwa o Puławy” został dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.