Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTJeden punkt wywalczony w dalekim Stargardzie (VIDEO)

Jeden punkt wywalczony w dalekim Stargardzie (VIDEO)

Jeden punkt wywalczony w dalekim Stargardzie (VIDEO)

Bezbramkowy remis z dalekiego Stargardu przywieźli piłkarze puławskiej Wisły. Mecz rozpoczął się od wzajemnego badania możliwości. Widać było, że oba sztaby szkoleniowe bardzo dobrze przeanalizowały umiejętności i wszelkie możliwe warianty ustawień przeciwników. Jednak widać było, ze to puławianie dysponują drużyną, która może zdobyć na zachodnim pomorzu komplet punktów.

Już w 7 minucie Jakub Smektała strzałem, który w piłce ręcznej można nazwać rzutem z biodra minimalnie chybił. Strzał był tak niesygnalizowany, ze gdyby trafił między słupki bramkarz gospodarzy nie był by w stanie zareagować. Minute później zagranie Dawida Pożaka do Alena Ploja i Słoweniec trafia w słupek bramki Błękitnych. Od tego momentu mecz nabrał dynamiki. Oba zespoły wymieniały ciosy, to Wisła miała inicjatywę i zespół Ryszarda Wieczorka utrzymywał się dłużej przy piłce a gospodarze próbowali bronić i atakować z kontry taka gra powodowała stopniową utratę siły u miejscowych. Wynikiem tego była sytuacja z 34 minuty po akcji Wisły zawodnik Błękitnych dotyka ręką piłkę na polu karnym sędzia nie reaguje i dyktuje rzut rożny. Nie wykluczone, że skutecznie wykonana jedenastka zmieniłaby całkowicie oblicze spotkania. Pierwsza część kończy się bez bramek. Po przerwie puławianie ruszyli do ataku i to zespół z Puław cały czas kontrolował grę i konsekwentnie rozbijał wszelkie poczynania gospodarzy w ataku. Na boisku piłką grali puławianie a zawodnicy Błękitnych sporadycznie próbowali zagrozić bramce świetnie dysponowanego Sebastiana Madejskiego. W międzyczasie w drużynie Wisły zadebiutował Niklas Zulciak, który pokazał się na boisku z bardzo dobrej strony. Do końca spotkania już nie wiele się wydarzyło. Bezbramkowy remis pozwolił Wiślakom na dopisanie tylko jednego punktu przed kolejnym meczem ligowym tym razem ze Stalą Stalowa Wola, który odbędzie się w Puławach w przyszłą sobotę o 16.00

Konferencja Prasowa

Błękitni Stargard – Wisła Puławy 0:0

Wisła: Sebastian Madejski – Tomasz Sedlewski, Jakub Poznański, Piotr Żemło, Bartosz Sulkowski -Jakub Smektała, Arkadiusz Maksymiuk, Adrian Popiołek (Dawid Brzeski), Alen Ploj (Sebastian Głaz),Dawid Pożak (Niklas Zulciak) – Robert Hirsz (Konrad Szczotka).

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.