Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIGrupa Azoty Puławy stawia na innowacje

Grupa Azoty Puławy stawia na innowacje

Grupa Azoty Puławy stawia na innowacje

Grupa Azoty Puławy przystąpiła do XIII edycji ARP Innovation Pitch, wydarzenia organizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu. Jego celem jest wyłonienie innowacyjnych rozwiązań i potencjalnych partnerów dla puławskiej Spółki   jednej z największych firm nawozowo-chemicznych w Polsce i Europie.

– Grupa Azoty Puławy bardzo mocno stawia na innowacje. Wdrażanie nowoczesnych technologii jest jednym z priorytetów rozwoju naszej firmy. Kooperacja nauki i wysokospecjalistycznego przemysłu to nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim ogromna szansa wpisująca się w Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju Wicepremiera Mateusza Morawieckiego – mówi Jacek Janiszek, prezes Zarządu Grupy Azoty Puławy.

Poszukiwane są innowacyjne rozwiązania dla Grupy Azoty Puławy z czterech obszarów: nawozy – poszerzenie oferty nawozowej spółki o nowe produkty i sposoby ich aplikacji; biotechnologia – z wykorzystaniem surowców roślinnych oraz rozwój produktów przyjaznych środowisku; produkty – wydłużenie łańcuchów produktowych spółki; tworzenie nowych produktów bazujących na surowcach posiadanych przez spółkę oraz technologie – optymalizacja efektywności procesów produkcji spółki. Wraz z Agencją Rozwoju Przemysłu Grupa Azoty Puławy S.A. zaprasza do udziału w ARP Innovation Pitch wszystkich, którzy chcą podjąć wyzwanie tworzenia innowacyjnych produktów, współpracując przy tym z liderem polskiej branży nawozowo – chemicznej Grupą Azoty Puławy.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.