Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTXVII Niepodległościowy Turniej w siatkówce dziewcząt (VIDEO)

XVII Niepodległościowy Turniej w siatkówce dziewcząt (VIDEO)

XVII Niepodległościowy Turniej w siatkówce dziewcząt (VIDEO)

Sześć żeńskich drużyn siatkarskich wzięło udział w XVII Niepodległościowym Otwartym turnieju w piłce siatkowej. Oprócz rywalizacji i wyłonienia zwycięzców organizatorzy postawili sobie za cel popularyzacje tej dyscypliny sportu.

W Puławach do stworzenia klas sportowych o profilu siatkarskim przymierza się IV liceum Ogólnokształcące działające w Regionalnym Centrum Kształcenia Ustawicznego czyli popularnej Bursie. Tam też zapraszamy z pytaniami dotyczącymi spraw organizacyjnych. W tegorocznym turnieju po wielu zaciętych pojedynkach najlepsze okazały się siatkarki II Liceum Ogólnokształcącego im KEN w Puławach, które w finale pokonały drużynę Zespołu Szkół Agrobiznesu z Klementowic. Na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki UKS „Dziewiątka”. Miejsce 4 przypadło Zespołowi Szkól Technicznych piąte III Liceum im FD Kniaźnina a tabele w tym roku zamknęły zawodniczki zespołu Szkół nr 3 z Puław.

Sławomir Michna – współorganizator turnieju

Organizatorzy puławski TKKF, UKS Dziewiątka i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 już rozpoczęli przygotowania do kolejnego turnieju niepodległościowego, i na który zapraszają już za rok.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.