Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIRozkład jazdy w Peweksie

Rozkład jazdy w Peweksie

Rozkład jazdy w Peweksie

Rozkład jazdy w Peweksie
{$excerpt:n}

Najbliższe tygodnie obfitować będą w wiele muzycznych wydarzeń. Pewex Art& Music, ma kilka ciekawych propozycji.

Witek Muzyk Ulicy. Charyzmatyczny muzyk uliczny, obdarzony bardzo mocnym głosem. Po 13 latach mentalnej niewoli i pracy tylko dla pieniędzy postanowił żyć jak żebrak i budować swój świat na nowo… Zainspirowany uliczną skrzypaczką ( Dominika Bienias ) wyszedł na miasto z akordeonem, tworząc swoją własną, wyjątkową muzykę, pełną refleksyjnych słów. Opisuje świat z perspektywy zarówno obserwatora, jak i sympatyka ludzi, których umysł jest bezkrytycznie poddany, uformowany i zniewolony przez system religijny, polityczny i ekonomiczny. W jego muzyce przeplatają się motywy ludowe i rockowe, ale nie brakuje też wyraźnych akcentów lirycznych. Grając na ulicy, poddaje ludzi próbie wrażliwości muzycznej, dzięki której wyłonił 10 melodii cieszących się wśród przechodniów największym uznaniem. Te 10 utworów znalazło się na debiutanckiej płycie pod tytułem „Gram dla Was”, która ukazała się 25 listopada 2016. Start koncertu 19.30 Wstęp 40zł w przedsprzedaży oraz 50 zł w dniu koncertu. Dzieci wchodzą za darmo 😉 Bilety w przedsprzedaży do nabycia w klubie Peweks Art & Music w godzinach działania lokalu.

Puławskie Lato Bluesowe i odbywające się w ramach wydarzenia warsztaty nie są jedyną okazją do wspólnego grania i spotkania. W oczekiwaniu na lato i kolejne warsztaty zapraszamy na Zlot Warsztatowiczów. Dla spragnionych bluesa przygotowaliśmy dwa wyjątkowe spotkania.

W piątkowy wieczór, 9 marca, zapraszamy do Restauracji Rejs, na koncert w wykonaniu uczestników warsztatów bluesowych. To oczywiście nie koniec atrakcji towarzyszących tegorocznemu zlotowi. 10 marca, w klubie muzycznym Peweks wystąpi energetyczna formacja bluesowa J.J. Band! Żeby tradycji stało się zadość, po koncercie odbędzie się wspólne jam session do rana.

J.J. Band zagra w składzie:
Jacek Jaguś – gitara, śpiew
Bartosz Łęczycki – harmonijka ustna
Andrzej Stagraczyński – gitara basowa
Bartłomej Szopiński – instrumenty klawiszowe
Bartosz Niebielecki – perkusja

Koncert uczestników warsztatów bluesowych, 9.03.2018 r.
Miejsce: Restauracja Rejs, ul. Portowa 2
Data: 9.03.2018 r., godz. 20.00
Wjazd: wstęp wolny

Koncert J.J. Band, 10.03.2018 r.
Miejsce: Peweks Art & Music, ul. Centralna 1
Data: 10.03.2018 r., godz. 20.00
Wjazd: 20 zł. Wejściówki do nabycia przed koncertem w Peweksie.

Już 6 kwietnia wystąpią w Peweksie Fertile Hump i Dead Time.
Fertile Hump. Prawdziwy rock and roll – bluesowy, korzenny, śpiewany po amerykańsku przez Magdę Kramer i pozostającego w jej cieniu Tomka Szkielę z The Stubs. Kłania się naturalny amerykański opowiadacz Jack White, a z drugiej strony – życie rodzinne po polsku.
Dead Time. Zlepek wieśniaków z Opola Lubelskiego i Puław oraz mieszczuchów z Lublina i Warszawy. Do chwili obecnej nie zagrali ani jednej próby w pełnym składzie, co świetnie wróży na ich przyszłość. Dlatego lepiej przyjdź i zobacz, zanim się rozpadną.

Bilety: 15 zł w dniu imprezy.

Henry No Hurry w Puławach – Peweks Art & Music Club – Puławy, ul. Centralna 1 niedziela, 22 kwietnia 2018 , godz. 20:00

Henry No Hurry!
To jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego (Letters From Silence, Henry David’s GUN).

Jeden samochód, kilka instrumentów.
Bez pośpiechu, bez oczekiwań.
Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami”.
Raz Henry a raz Harry.
Dr Jekyll i Mr Hyde.

Melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów.

Projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne.
Artykuł Rozkład jazdy w Peweksie pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.


Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.