Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPaweł Zdun znowu wysoko w Mistrzostwach Polski

Paweł Zdun znowu wysoko w Mistrzostwach Polski

Paweł Zdun znowu wysoko w Mistrzostwach Polski

Paweł Zdun znowu wysoko w Mistrzostwach Polski
{$excerpt:n}

W ostatni weekend lutego w Wołominie odbyła się ósma edycja otwartych mistrzostw Polski w tangsoodo. Impreza przyciągnęła ponad 340 zawodników z 29 klubów Polski i Białorusi, reprezentujących oprócz tangsoodo różne odmiany karate, kickboxingu i taekwondo.

W gronie startujących znalazł się puławianin Paweł Zdun reprezentujący Lubelski Klub Sportów Walki Dan. Start przyniósł mu trzy medale. W konkurencji semi-contact Paweł Zdun wywalczył srebro ulegając w finale jednym punktem Damianowi Gębalowi z WCSW Wołomin. W formułach ciągłych było już znacznie lepiej – zarówno start w light-contact, jak i w kick-light zakończyły się zdecydowanymi zwycięstwami i złotymi medalami naszego zawodnika. Kolejnym startem Pawła Zduna będzie udział w międzynarodowych mistrzostwach Polski w taekwondo , które odbędą się za dwa tygodnie w Ostródzie. Nasz reprezentant wystąpi też w odbywającej się podczas tych mistrzostw okolicznościowej gali sportów walki “Walczymy mając Ją w sercu” z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Artykuł Paweł Zdun znowu wysoko w Mistrzostwach Polski pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.

Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.