Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCI3.Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej [VIDEO]

3.Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej [VIDEO]

3.Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej [VIDEO]

3.Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej [VIDEO]
{$excerpt:n}

Miłośnicy militariów a w szczególności broni palnej mieli swoje święto w ubiegłą sobotę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Puławach odbywał się Trzeci Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej.

Impreza ta zyskuje coraz większą popularność w branży. Na stoiskach zaprezentowano niezliczona ilość sztuk broni i to zarówno tej współczesnej jak i sztuki, które znajdują się tylko w zbiorach kolekcjonerów. Impreza ze względów bezpieczeństwa ma charakter zamknięty co nie oznacza, ze Puławski Klub Miłośników Broni palnej stroni od propagowania idei strzelectwa a także promowania zainteresowania bronią.

Paweł Hrabis – Prezes Puławskiego Klubu Miłośników Broni Palnej
Oprócz egzemplarzy współczesnych podczas zlotu można było obejrzeć także kolekcjonerskie perełki jednym z takich egzemplarzy był karabin samopowtarzalny Maroszka wz. 1938M, który jest jednym z 6 zachowanych egzemplarzy. Tradycyjnie podczas zlotu można było kupić lub sprzedać egzemplarze broni, co oczywiste transakcji mogły dokonywać tylko osoby które posiadają odpowiednie pozwolenia i licencje. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów kończąc tegoroczna imprezę już rozpoczęto przygotowania do kolejnego zlotu.

Artykuł 3.Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej [VIDEO] pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.

Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.