Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIKoalicja samorządowa PO,SLD,KOD,.N i KOZP [VIDEO]

Koalicja samorządowa PO,SLD,KOD,.N i KOZP [VIDEO]

Koalicja samorządowa PO,SLD,KOD,.N i KOZP [VIDEO]

Koalicja samorządowa PO,SLD,KOD,.N i KOZP [VIDEO]
{$excerpt:n}

We wtorek oficjalnie sygnatariusze koalicji samorządowej w Puławach ogłosili jej powstanie. Przedstawiciele Nowoczesnej, Platformy Obywatelskiej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej KOD-u oraz Komitetu Obywatelskiego Ziemi Puławskiej na konferencji prasowej poinformowali o porozumieniu.

Od tego momentu rozpoczęły się prace nad doprecyzowaniem programu za dwa miesiące mieszkańcy poznają wspólnego kandydata na stanowisko Prezydenta Puław od razu wykluczono, że kandydaturę posła PO byłego ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, choć jeszcze do niedawna na giełdzie politycznej można było usłyszeć te propozycję. Porozumienie to ma być alternatywą dla obecnego układu politycznego w Puławach i powiecie. Podczas konferencji oponenci obecnej władzy krytykowali m.in. brak podejmowanych decyzji w sprawach pozyskanych środków na inwestycje. Oberwało się także zarządzającym Puławskim Parkiem Naukowo Technologicznym, który notuje straty zarówno w ub. roku jak i w pierwszych miesiącach bieżącego . Można było usłyszeć również, że celem porozumienia jest zwycięstwo w wyborach i przywrócenie w Puławach trendów, które stawiały nasze miasto jako wzór w dziedzinie prowadzenia inwestycji ułatwiających życie obywateli.

Konferencja prasowa powstanie koalicji samorządowej. Puławy, 6 marca 2018 r

Artykuł Koalicja samorządowa PO,SLD,KOD,.N i KOZP [VIDEO] pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.

Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.