Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCINa inaugurację ligi musimy poczekać, mecz z ROW-em Rybnik odwołany

Na inaugurację ligi musimy poczekać, mecz z ROW-em Rybnik odwołany

Na inaugurację ligi musimy poczekać, mecz z ROW-em Rybnik odwołany

Na inaugurację ligi musimy poczekać, mecz z ROW-em Rybnik odwołany
{$excerpt:n}

Kolejny tydzień przyjdzie poczekać  zespołowi Wisły na inaugurację rundy wiosennej II ligi. Planowane na sobotę spotkanie z ROW-em 1946 Rybnik zostało odwołane ze względu na zły stan murawy.


Przeprowadzona szczegółowa ocena stanu technicznego murawy boiska wykazała, że z powodu występujących w Puławach silnych mrozów w ostatnich tygodniach (temperatury w nocy przekraczały -20 st. C) nastąpiło zmrożenie murawy wraz z podbudową i całym drenażem przekraczające 30 cm. Pomimo usunięcia zalegającego śniegu sytuacja się nie poprawiła, a nadal występujące w nocy przymrozki  sprawiają, że proces rozmarzania murawy jest bardzo utrudniony. Szczegółowe prognozy pogody wskazują, że pomimo dodatnich temperatur dziennych nie przekraczających 6 st. C w nocy temperatury tę będą spadały poniżej 0 st. C. W piątek przewidywane są również opady deszczu.

Klub poinformował, że zakupione bilety na to spotkanie zachowują swoją ważność i będą mogły być wykorzystane w nowym terminie, o którym poinformujemy niezwłocznie po uzyskaniu informacji z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Można tez bilet zwrócić w siedzibie Klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Artykuł Na inaugurację ligi musimy poczekać, mecz z ROW-em Rybnik odwołany pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.


Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.