Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPGNiG superliga KPR poległ w Puławach [FOTO]

PGNiG superliga KPR poległ w Puławach [FOTO]

PGNiG superliga KPR poległ w Puławach [FOTO]

PGNiG superliga KPR poległ w Puławach [FOTO]
{$excerpt:n}

W sobotnie popołudnie w hali MOSiR znowu było głośno tym razem podopieczni Daniela Waszkiewicza podejmowali swojego kolejnego ligowego rywala KPR Legionowo. Nikt w Puławach nie spodziewał się wielkiego oporu ze strony drużyny z Mazowsza. Jakież było zaskoczenie gdy zawodnicy KPR-u Legionowo przez dłuższy moment w pierwszej części prowadzili różnicą dwóch bramek.

Podopieczni Marcina Smolarczyka pomimo tego, ze tendencja ta odwróciła się na korzyść miejscowych przez całe spotkanie nie pozwolili Azotom odskoczyć na więcej niż sześć goli. KPR zagrała agresywnie w defensywie z mocno wysuniętą linia obrony czym zmuszali gospodarzy do błędów. Ostra reprymenda trenera Waszkiewicza z ławki poskutkowała Azoty opanowały grę w obronie w czym pomógł w dużej mierze Vadim Bogdanow chwile potem zawodnicy z Puław przycisnęli. Wojciech Gumiński, Patryk Kuchczyński i Vladislav Ostrushko dołożyli swoje gole i na przerwę puławianie schodzili z przewaga czterech trafień W drugiej części meczu wydawało się, że powiększenie przewagi puławian będzie kwestia czasu. Jednak nie w sobotę, KPR przy świetnym dopingu swoich kibiców doprowadził do dwu bramkowej przewagi a do końca meczu pozostawało bez mała 15 minut co oznaczało, że w Puławach jeszcze mogło się wiele zdarzyć. W tym momencie nastąpiło ponowne przebudzenie puławian. Vadim Bogdanow pokazał, że w bramce Azotów znalazł się nie przypadkowo chwile potem puławianie odjechali KPR-owi na 6 trafień i do końca spotkania trwała wymiana ciosów, która pozwoliła gościom na zmniejszenie rozmiarów porażki do 5 goli. Warto dodać, że na parkiecie pojawili się rekonwalescenci, Marko Panić ,zagrał też Adam Skrabania, a po wielu tygodniach przerwy pojawił się Bartosz Kowalczyk, który w swoim krótkim występie raz pokonał bramkarza gości.

Azoty Puławy – KPR Legionowo 29:24 (16:12)

Azoty: Bogdanov, Koszowy – Kuchczyński , Ostroushko , Gumiński , Orzechowski, Grzelak, Kasprzak, Podsiadło, Panic, Kowalczyk , Jurecki , Jarosiewicz, Skrabania.foto: Marcin Szeląg

Artykuł PGNiG superliga KPR poległ w Puławach [FOTO] pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.


Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.