HomeSPORTTrzy punkty Sybilli w Wierzchowiskach

Trzy punkty Sybilli w Wierzchowiskach

Trzy punkty z Wierzchowisk przywiozły piłkarki MKS-u Sybilla Puławy. W kolejnym ligowym spotkaniu w ramach rozgrywek III ligi podopieczne trenera Grzegorza Zjawionego poradziły sobie z LKS-em Wierzchowiska pokonując przeciwniczki 4:1.

Do przerwy puławianki prowadziły 2:1, a prowadzenie zdobyły już w 3 minucie meczu kiedy to pierwsze trafienie zaliczyła Oliwia Jóźwiak i chyba sama się do końca nie spodziewała, że tego dnia ustrzeli hat-tricka. Oliwia trafiała do bramki przeciwniczek jeszcze 25 i 55 minucie spotkania. Dzieła zniszczenia dopełniła Nina Seroka, która w 69 minucie po raz czwarty pokonała bramkarkę gospodyń. Warto przypomnieć, że wszystkie zdobyte przez puławianki gole to strzały zza szesnastki. Bohaterkami meczu były zdobywczyni trzech goli Oliwia Jóźwiak oraz Roksana Grzelak, która rozegrała całe spotkanie 15 latka nie ustępowała pod żadnym względem zarówno swoim koleżankom z drużyny jak i przeciwniczkom.

LKS Wierzchowiska- Sybilla Puławy 1:4 (1:2)

MKS Sybilla: Daria Suszek, Paulina Ebert, Agata Kaca, Weronika Łowczak , Beata Wiewiórka, Nina Seroka, Sara Ściseł, Patrycja Kosior, Roksana Grzelak, Oliwia Jóźwiak, Natalia Staniak, Karolina Próchniak, Julia Kulik.

W przyszły weekend drużyna MKS-u Sybilla pauzuje.

Artykuł Trzy punkty Sybilli w Wierzchowiskach pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.