Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCILech Wałęsa w Puławach [VIDEO]

Lech Wałęsa w Puławach [VIDEO]

Lech Wałęsa w Puławach [VIDEO]

Prawdopodobnie sala konferencyjna w Hotelu Olimpic przy stadionie MOSiR nie była nigdy tak wypełniona. Wszystko za sprawą wizyty w Puławach byłego Prezydenta Lecha Wałęsy. Na spotkanie Klubu Obywatelskiego przyszli głównie zwolennicy opozycji. Były prezydent zachęcał do solidarnego rozwiązywania problemów.

Dopingował zwolenników opozycji do odsunięcia od władzy obecnego rządu. Były Prezydent zdystansował się do problemów z jakimi borykają się związkowcy w Grupie Azoty Puławy sugerując, że jako emeryt nie ma wpływu na bieżącą politykę.

Lech Wałęsa – były prezydent

Podczas spotkania Lech Wałęsa wielokrotnie podkreślał, że społeczeństwo powinno organizować się oddolnie i solidarnie występować przeciwko rządzącym. Jedyną gwarancją zwycięstwa jak dodał jest to by naród był silny i mądry wspólną siłą. Nawoływał także by dokonać zmian w sposób demokratyczny i pokojowy.

Były prezydent apelował by ratować Polskę przed zniszczeniem całego jej dorobku. Podczas poniedziałkowego spotkania Lech Wałęsa zadeklarował także, że jest gotów stanąć na czele takiego ruchu, który miałby na celu rozstrzyganie sporów oraz rozwiązywanie problemów.

Nie obyło się także podczas spotkania bez słownych utarczek pomiędzy byłym prezydentem a jego przeciwnikami.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.