Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIXVII „Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w szóstkach piłkarskich [VIDEO]

XVII „Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w szóstkach piłkarskich [VIDEO]

XVII „Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w szóstkach piłkarskich [VIDEO]

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Puławach był gospodarzem 17. Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych. Do Puław przyjechały drużyny z Kalet, Włocławka, Borowia, Rud a także Brzegu Dolnego. Dyrektor puławskiego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego po raz kolejny potwierdził, że sportowa rywalizacja zwłaszcza ta fair play to najlepszy sposób na wychowanie i resocjalizację.


Marek Kawalec – Dyrektor MOW Puławy

Na boisku Zespołu Szkół ogólnokształcących nr 1 im Komisji Edukacji Narodowej w Puławach rozegrano wszystkie pojedynki. Najlepiej wypadł zespół z Rud na podium znaleźli się jeszcze zawodnicy z Borowia oraz Włocławka Najlepszym zawodnikiem trenerzy poszczególnych drużyn uznali Sebastiana Przybyszewskiego z Borowia z najlepszym bramkarzem Adrian Kozłowski z Włocławka.

Królem strzelców 17. Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych został Michał Małek z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach, który swoim przeciwnikom zaaplikował 6 bramek. Piłkarze z MOW Puławy okazali się wyjątkowo gościnni i zajęli w turnieju 6 lokatę.

Ostateczna klasyfikacja XVII „Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w szóstkach piłkarskich na boiskach trawiastych”

I miejsce MOW – Rudy
II miejsce MOW Borowie
III miejsce MOW Włocławek
VI miejsce MOW Kalety
V miejsce MOW Brzeg Dolny
VI miejsce MOW Puławy

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.