Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPoniedziałkowe spotkanie nie przyniosło przełomu [VIDEO]

Poniedziałkowe spotkanie nie przyniosło przełomu [VIDEO]

Poniedziałkowe spotkanie nie przyniosło przełomu [VIDEO]

Nie udało się uspokoić napiętej od dłuższego czasu atmosfery pomiędzy niektórymi organizacjami związkowymi a Zarządem Grupy Azoty z Tarnowa. Poniedziałkowe spotkanie będących od kilku miesięcy w sporze związkowców i przedstawicielem Zarządu Grupy Azoty nie przyniosło przełomu.

Mało tego wydaje się, że po oświadczeniu , które dziennikarze otrzymali od Członka Zarządu Grupy Azoty Artura Kopcia związkowcy będą zaostrzać formę protestu. W poniedziałek wiceprezes Artur Kopeć zaznaczył, że przedmiotem rozmów nie były postulaty Komitetu Strajkowego.


Artur Kopeć – Członek zarządu Grupa Azoty S.A., Jacek Janiszek – Prezes Zarządu Grupy Azoty Puławy S.A.

Na spotkanie w poniedziałek nie przyjechał oczekiwany prezes Grupy Azoty Wojciech Wardacki jednak co podkreślali związkowcy przysłuchiwał się rozmowom pomiędzy stronami za pomocą urządzeń do telekonferencji. Odpowiedzią Komitetu Strajkowego na poniedziałkowy briefing była konferencja prasowa zwołana na wtorek. Związkowcy zaprezentowali swoją opinię na temat spotkania z reprezentantem zarządu Grupy Azoty z Tarnowa.

Sławomir Wręga – Przewodniczący ZZPRC GA Puławy, Piotr Śliwa – Przewodniczący zakładowej Solidarności

Zgodnie z zapowiedziami jeśli nie dojdzie do przełomu w rozmowach i gdy wyniki referendum strajkowego dadzą związkom zielone światło do protestu, w najbliższych tygodniach okaże się jaka formę ostatecznie strajk przybierze.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.