Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIKolejny kandydat na prezydenta Puław rozpoczął kampanie wyborczą

Kolejny kandydat na prezydenta Puław rozpoczął kampanie wyborczą

Kolejny kandydat na prezydenta Puław rozpoczął kampanie wyborczą

Niezależny kandydat na prezydenta Puław punktualnie o 16.30 przywitał się z zebranymi na Placu Chopina mieszkańcami Puław. Czwartkowe spotkanie było okazją do oficjalnego rozpoczęcia kampanii wyborczej. Jest kolejnym kandydatem po Mariuszu Cytryńskim, który zaprezentował swój program wyborczy.

Kandydat przedstawił podstawowe tezy swojego programu wyborczego. Paweł Maj chce postawić na edukację, kulturę i wrażliwość społeczną, postawił także znak równości pomiędzy bogactwem mieszkańców i zasobnością miasta. Informując o swoim programie podkreślał, że czas na powstrzymanie migracji przedsiębiorców z Puław a także na stworzenie warunków do obniżania podatków głownie dla podmiotów, które według niego nie rejestrują w Puławach działalności gospodarczej m.in ze względu na wysokie podatkowe koszty działalności.

Paweł Maj jeśli zostanie wybrany chce także, co jest zupełnym novum powołać jednego wiceprezydenta i to na zasadzie konkursu. Paweł Maj złożył także pierwszą obietnicę wyborczą dotyczącą budowy sali gimnastycznej przy SP nr 3 w Puławach, wytknął przy okazji urzędującemu prezydentowi Januszowi Groblowi niedotrzymanie słowa właśnie w tej sprawie. Paweł Maj zapowiedział, że już wkrótce zarejestruje listy kandydatów do Rady Miasta.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.