Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORT3.liga kobiet – pierwszy komplet punktów Sybilli

3.liga kobiet – pierwszy komplet punktów Sybilli

Pierwsze trzy punkty zdobyły w tym sezonie zawodniczki MKS-u Sybilla Puławy. Po dwóch remisach i porażce przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo po wyrównanym spotkaniu puławianki pokonały piłkarki Granitu Bychawa 2:0.

Co prawda przeciwniczki nie zdołały skompletować pełnej jedenastki na sobotnie spotkanie jednak dzielnie stawiały czoła puławiankom aż do 60 min. w międzyczasie puławianki tylko przestraszyły przeciwniczki, po jednym ze strzałów piłka trafiła w poprzeczkę ale to było wszystko na co było stać podopieczne Grzegorza Zjawionego w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania zawodniczki Sybilli przyspieszyły w 60 minucie Aleksandra Choroś po doskonałym podaniu jednej z koleżanek zdobyła pierwsza bramkę wykorzystując sytuacje sam na sam z bramkarka gości. Osiem minut później drużyna z Puław cieszyła się z kolejnego trafienia tym razem Patrycja Banaszek wpisała się na listę strzelców i była to pierwsza bramka tej zawodniczki w barwach MKS Sybilla. Drużynę można pochwalić z zaangażowanie i ambitną grę do końca meczu. słowa uznania należą się też przeciwniczkom, które pomimo niekompletnego składu postawiły trudne warunki. Kolejne spotkanie puławianki zagrają już za tydzień w Białej Podlaskiej z rezerwami AZS-u
MKS Sybilla – Granit Bychawa 2:0 (0:0)
MKS Sybilla: Nina Seroka -Paulina Ebert, Weronika Łowczak, Agata Kaca, Daria Suszek, Patrycja Banaszek, Sara Ściseł, Beata Wiewiórka, Sylwia Błaśkiewicz, Oliwia Jóźwiak, Karolina Próchniak, Ola Choroś, Natalia Okoń