HomeSPORTMKS Lublin za mocny

MKS Lublin za mocny

W sobotę w hali sportowej szkoły Podstawowej nr 11 rozgrywały swój ligowy mecz piłkarki ręczne Azotów Puławy, które w rozgrywkach ligi wojewódzkiej juniorek młodszych podejmowały zespół MKS-u Lublin. Podopieczne Patryka Kuchczyńskiego musiały uznać wyższość przyjezdnych i przegrały wysoko 18:43.

Już do przerwy przewaga lublinianek wynosiła 11 goli. Zawodniczki z Puław dotrzymywały kroku znacznie wyższym i bardziej ogranym przeciwniczkom tylko przez pierwszych kilka minut, nie mniej należy docenić zaangażowanie i ambicje zespołu Azotów. Kolejne minuty to rosnąca przewaga zawodniczek MKS-u Lublin, prowadzonych w sobotę przez znaną z parkietów ekstraklasy i reprezentacji byłą zawodniczkę MKS-u Lublin wielokrotna mistrzynię Polski Iwonę Nabożną. Zawodniczki Azotów Puławy po 6 rundach zajmują 6 lokatę w rozgrywkach natomiast sobotnie przeciwniczki puławianek z jednym zaległym meczem zajmują druga lokatę tuz za zespołem KMKS-u Kraśnik. w lidze juniorek młodszych występują także szczypiornistki Bursy Puławy, które zamykają tabele rozgrywek.