Puławy .online - tym żyje miasto
HomeSPORTMarcin Pigiel wiślakiem

Marcin Pigiel wiślakiem

Marcin Pigiel wiślakiem

Marcin Pigiel to kolejny zawodnik, który dołączył do zespołu Wisły Puławy przed nadchodzącym sezonem. Na mocy porozumienia z Jagiellonią Białystok piłkarz przeszedł do Wisły jako wolny zawodnik. Lewy obrońca związał się z puławskim klubem dwuletnią umową.

Marcin Pigiel zadebiutował w rozgrywkach III ligi w sezonie pięć lat temu jako szesnastolatek. W sezonie 2015/2016 rozegrał 29 spotkań w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów zdobywając w nich 11 goli. Wraz z Jagiellonią wygrał rozgrywki i awansował do półfinału Mistrzostw Polski, gdzie w dwumeczu lepsza okazała się Pogoń Szczecin.

Co ciekawe w obydwu meczach półfinałowych Marcin wpisywał się na listę strzelców. W sezonie 2016/17 ponownie był podstawowym zawodnikiem zespołu grającego w Centralnej Lidze Juniorów notując 29 spotkań i zdobywając 3 bramki. Rozegrał też dwa spotkania w III lidze. Następnie reprezentował łódzki Widzew zapisując na swoim koncie 32 mecze w III lidze oraz 9 spotkań na poziomie drugiej ligi. W ostatniej rundzie występował w Górniku Łęczna notując siedem meczów i zdobywając jedną bramkę.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.