HomeSPORTRemis Wisły w sparingu ze Stalą Kraśnik

Remis Wisły w sparingu ze Stalą Kraśnik

Piłkarze puławskiej Wisły w swoim drugim meczu kontrolnym zremisowali z ligowym rywalem Stalą Kraśnik 2:2. spotkanie odbywało się w znakomitych warunkach pogodowych a także na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska stadionu MOSiR w Puławach.

W pierwszej połowie spotkania Wiślacy zdecydowanie przeważali pokazując jakość piłkarska ale to przeciwnicy zdobywali bramki. Pierwszą bramkę dla gości zdobył Rafał Król, który znalazł się sam na sam z Pawłem Sochą po dalekim wybiciu swojego bramkarza, który kilka sekund wcześniej ratował z opałów swój zespół. Chwilę potem swoją bardzo dobrą grę udokumentował bramką Krystian Puton, który mijał przeciwników jak chorągiewki by zza szesnastki strzałem z lewej nogi pokonać bezradnego bramkarza Stali Kraśnik. Jeszcze przed przerwą Stal objęła prowadzenie z najbliższej odległości ponownie trafił Rafał Król i Paweł Socha musiał wyjąć piłkę z siatki. Po zmianie stron obaj szkoleniowcy przemeblowali składy. Mecz przyjął zupełnie inne oblicze spotkanie wyrównało się a bramkę zdobyli Wiślacy w 58 minucie gry bardzo dobrym strzałem popisał się Dominik Szymanek doprowadzając do wyrównania.

Wisła Puławy – Stal Kraśnik 2:2 (1:2)

Bramki: Krystian Puton 28, Dominik Szymanek 58 – Rafał Król 26, 38

Wisła: Socha Owczarzak – Wolanin, Kiczuk, Łuczkowski, Szyszkowski, Pielach, Barański, Szyszkowski, Skałecki, Puton W., Puton K., Starak, Kobiałka, Szczotka, Chudyba, Zmorzyński, Żelisko, Wojczuk, Zuber, Szymanek, Bernat