HomeSPORTPorażka Wisły w meczu kontrolnym z Hetmanem Zamość

Porażka Wisły w meczu kontrolnym z Hetmanem Zamość

Na kilkanaście dni przed rozpoczęciem rozgrywek podopieczni Jacka Magnuszewskiego i Marcina Popławskiego rozegrali swój trzeci sparing. W sobotę puławianie spotkali się w meczu kontrolnym ze swoim ligowym rywalem, beniaminkiem 3.ligi Hetmanem Zamość. Piłkarze Wisły przegrali na własnym boisku z Hetmanem 1:2.

Bramkę dla Wisły zdobył Krystian Puton. W pierwszej połowie przeważali puławianie okazji do strzelenia gola nie wykorzystali Maciej Wojczuk, Krystian Puton, Michał Wolanin czy w reszcie Michał Zuber. Bramka padła na dwie minuty przed końcem pierwszej części spotkania celnym strzałem głową popisał się będący w znakomitej formie strzeleckiej Krystian Puton.

Niestety wiślacy nie cieszyli się tym prowadzeniem zbyt długo, goście wyrównali w 45 minucie z rzutu karnego Przemysław Kanarek. Jak to zwykle bywa w meczach kontrolnych obaj szkoleniowcy przemeblowali swoje składy w drugiej części gry. W szeregach Wisły podobnie jak podczas ubiegłotygodniowego sparingu ze Stalą Kraśnik na murawie pojawili się młodzi piłkarze Wisły, którzy całkiem nieźle radzili sobie z przeciwnikami.

Jednak to goście tego dnia zdobyli bramkę w 65 minucie gry, sędzia odgwizdał kolejny rzut karny przeciwko Wiśle a doświadczony Kamil Oziemczuk zamienił go na bramkę. Przypomnijmy, że pierwszy mecz ligowy Wisła rozegra 10 sierpnia z kolejnym beniaminkiem Jutrzenką Giebułtów a już za tydzień następny zaplanowany mecz kontrolny tym razem w Radzyniu Podlaskim puławianie zagrają z Orlętami Spomlek

Wisła Puławy – Hetman Zamość 1:2 (1:1)

Bramki: Puton 43 – Kanarek 45 (k), Oziemczuk 65 (k)

Wisła: Socha, Kurek – Wolanin, Chudyba, Kiczuk, Łuczkowski, Pielach, Szyszkowski, Barański, Pigiel, Włodzimierz Puton, Szczotka, Krystian Puton, Kobiałka, Skałecki, Starak, Zuber, Szymanek, Zmorzyński, Bernat, Wojczuk, Żelisko.