HomeAKTUALNOŚCIWisła pokonała Orlęta Radzyń Podl. w ostatnim meczu kontrolnym

Wisła pokonała Orlęta Radzyń Podl. w ostatnim meczu kontrolnym

Wygraną 3:0 w ostatnim sparingu przed ligowymi rozgrywkami zanotowała drużyna Wisły Puławy. Na stadionie w Radzyniu Podlaskim puławianie pokonali drużynę Orląt.  Na listę strzelców w drużynie Jacka Magnuszewskiego wpisali się Karol Barański, Krystian Puton oraz Łukasz Kacprzycki.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Wisły. Piłkarze z Puław mieli sporo sytuacji bramkowych, których nie udawało się wykorzystać. Gospodarze nie byli w stanie w tym fragmencie zagrozić przeciwnikom. Do nieprzyjemnej sytuacji, która może zaważyć na dalszych występach kapitana Wisły doszło w 34 minucie. Mateusz Pielach doznał kontuzji stawu skokowego, która w sobotę wyeliminowała go z gry niestety nie wykluczone, że na dłuższy okres. Mateusza Pielacha na murawie zastąpił Mateusz Szyszkowski, który rozegrał niezłe zawody. W drugiej połowie Orlęta starały się grać odważniej, ale nie udało im się strzelić bramki. Wiślacy natomiast wreszcie zaczęli wykorzystywać okazje, które sobie stworzyli i zdobyli 3 gole. sobota była wyjątkowo pechowa dla graczy Wisły najpierw Mateusz Pielach a w drugiej połowie Włodzimierz Puton musiał opuścić boisko po zderzeniu z przeciwnikiem. Miejmy nadzieje, ze obaj wiślacy będą gotowi do gry w lidze, która rozpoczyna się już w najbliższą sobotę. Przypomnijmy Wisła zagra o 17.00  na własnym boisku z Jutrzenką Giebułtów – beniaminkiem z małopolski.

Orlęta Spomlek Radzyń Podl. – Wisła Puławy 0:3(0:0)

Bramki: Kacprzycki 50, Puton 66, Barański 81.

Wisła: Socha, Kurek, Wolanin, Kiczuk, Starak, Pielach, Szyszkowski, Pigiel, Barański, Zmorzyński, Kacprzycki, Kobiałka, Włodzimierz Puton , Łuczkowski, Zuber, Szymanek, Krystian Puton Krystian, Żelisko i Wojczuk.