Puławy .online - tym żyje miasto
HomeSPORTZnamy skład drużyny Wisły na nowy sezon [VIDEO]

Znamy skład drużyny Wisły na nowy sezon [VIDEO]

Znamy skład drużyny Wisły na nowy sezon [VIDEO]

Hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych w środowe popołudnie wypełniła się kibicami i sympatykami piłki nożnej. to wszystko za sprawą  przedsezonowej prezentacji drużyny puławskiej Wisły. 10 nowych nazwisk w zespole Jacka Magnuszewskiego świadczy o tym, że zarówno Wisła jak i sponsor strategiczny Grupa Azoty Puławy poważnie myślą o włączeniu się do walki o awans na centralny szczebel rozgrywek ligowych.

Kibice podczas prezentacji w hali Zespołu szkól technicznych mogli poznać wszystkich zawodników Wisły. Zostały pokazane wszystkie formacje, sztab trenerski zaprezentowano także nowego fizjoterapeutę, który od tego sezonu współpracuje z puławskim klubem. Każdy z zawodników miał swoje kilkanaście sekund na żywo a w tle emitowano filmy z sylwetkami wszystkich piłkarzy i trenerów Wisły.

Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych kibiców. Chwile po zakończonej prezentacji rozpoczęła się runda konkursów wiedzy o klubie a także konkursy sprawnościowe. Wisła może się cieszyć bo najmłodsi kandydaci do gry w piłkę już dużo o klubie wiedzą mają też spore umiejętności piłkarskie, które mogli udowodnić podczas konkursów strzelania rzutów karnych a także pokazu żonglerki.

Emocji nie zabrakło także podczas mini meczu pomiędzy najmłodszymi piłkarzami a zawodnikami Wisły w tym spotkaniu padł sprawiedliwy remis 2:2. Podczas imprezy często zadawano pytanie czy Wisła z tym potencjałem kadrowym jest już gotowa do walki o powrót do rozgrywek centralnych? Okazja do zaprezentowania swoich umiejętności nadchodzi już w sobotę. Puławianie o 17.00 zagrają z beniaminkiem ligi zespołem Jutrzenki Giebułtów, który w barażach o awans do III ligi pokonał drużynę Unii Tarnów.

Zapraszamy na stadion a wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli obejrzeć na żywo meczu na stadionie przy Hauke Bosaka 1 zapraszamy na transmisję video w systemie PPV . Transmisję live znajdziesz TUTAJ

FOTO: lpu24.pl Marcin Szeląg

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.