HomeAKTUALNOŚCIRemis Wisły z Chełmianką 0:0

Remis Wisły z Chełmianką 0:0

Dużo większe apatyty w niedzielne popołudnie na stadionie przy Hauke-Bosaka 1 mieli kibice Wisły Puławy. Pomimo optycznej przewagi piłkarze Wisły nie byli w stanie pokonać bramkarza Chełmianki i zremisowali w 3 kolejce spotkań ligowych 0:0.

Od mocnego uderzenia zaczęli przyjezdni, którzy w drugiej minucie spotkania trafili w poprzeczkę za sprawą uderzenia głową jednego z rywali. Od tego momentu gra przeniosła się na połowę Chełmianki, ale trudno było zawodnikom Jacka Magnuszewskiego przedostać się przez dobrze zorganizowaną obronę gości.

W dwunastej minucie w polu karnym Maciej Wojczuk, wydawało się, że był faulowany przez Wołosa, ale arbiter nie zareagował. Następnie gospodarze wykonywali kilka rzutów rożnych, ale robili to niedokładnie. Dopiero w 36. minucie z dystansu minimalnie chybił Michał Zuber.

Dwie minuty później żółtą kartkę obejrzał Wołos, a głośno protestujący trener gości Artur Bożyk został odesłany przez sędziego na trybuny. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę z powietrza uderzył Wojczuk, a bramkarz gości w tylko sobie wiadomy sposób odbił piłkę.

W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Swoich sił w strzałach z dystansu próbowali Michał Kobiałka i Krystian Puton, ale jak w pierwszych 45 minutach strzały te nie dały oczekiwanego efektu bramkowego. Goście jeszcze próbowali kontratakować ale wiślacy radzili sobie z tymi kontrami bez większego problemu. Ostatecznie w niedzielnym meczu kibice goli nie zobaczyli.

Wisła Puławy – Chełmianka 0:0

Już w najbliższą sobotę kolejny mecz w Puławach. W sobotę o godzinie 17 podejmiemy liderującą Siarkę Tarnobrzeg.
Wisła: Socha – Wolanin, Kiczuk, Skałecki, Pigiel, Zuber, Zmorzyński, Kobiałka, Szczotka, Puton W., Puton K., Kacprzycki,72 Żelisko, Wojczuk, Stanisławski.