Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTGrupa byłych piłkarzy “Puławiaka” reaktywowała zespół seniorów

Grupa byłych piłkarzy “Puławiaka” reaktywowała zespół seniorów

Grupa byłych piłkarzy “Puławiaka” reaktywowała zespół seniorów

Jak zapowiedzieli tak zrobili. Grupa byłych piłkarzy “Puławiaka” ale także i innych klubów doszli do wniosku, że chcą reaktywować seniorską piłkę w tym klubie. Po kilku latach przerwy zespół “MKS Puławiak” rozpocznie rywalizację w rozgrywkach lubelskiej B klasy.

W 2019 roku przypada jubileusz 25- lecia istnienia klubu i z tej właśnie okazji w niedzielę 1 września na trawiastym boisku na Puławskich Błoniach odbędą się uroczystości rocznicowe. Nie zabraknie też emocji sportowych.

– Chcemy się jeszcze ruszać i pokazać, że nie jest z nami tak źle mówi Wojciech Starek jeden z uczestników tego projektu. – Stworzyliśmy interesujący skład i chcemy rywalizować w rozgrywkach. Mamy nadzieję dobrze się przy tym bawić a po meczu spotkanie, integracja, pieczona kiełbaska może złocisty napój – dodaje Wojciech Starek.

Impreza jubileuszowa rozpocznie się o godzinie 16.00 meczem wszystkich zawodników, którzy na przestrzeni 25 lat występowali w barwach “Puławiaka”. Godzinę później (o godz. 17.00) rozpocznie się mecz ligowy.

 

FOTO: UM Puławy

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.