HomeSPORTKorona II Kielce – Wisła Puławy 0:1 [FOTO]

Korona II Kielce – Wisła Puławy 0:1 [FOTO]

Trzy punkty dla Wisły i strzał życia Piotra Zmorzyńskiego to w skrócie środowe spotkanie rezerw Korony Kielce z Wisłą Puławy. Obie drużyny prowadziły równą grę do 25 minuty. Już w 9. minucie, zawodnik gospodarzy Paweł Lisowski popędził na bramkę rywali, ale tuż przed strzałem został zablokowany, przez jednego z obrońców Wisły Puławy.

Gospodarze przeprowadzili jeszcze kilka ciekawych akcji, lecz każda z nich kończyła się przed polem karnym. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego odpowiedzieli w 26. minucie meczu, kiedy to po dośrodkowaniu z prawej strony, w idealnej sytuacji do bramki nie trafił Marcin Pigiel. Od tego momentu, to goście zaczęli częściej zagrażać bramce Korony. Podsumowaniem tej dominacji, była zdobyta w 38. minucie bramka bramka. Przepięknym strzałem, z prawej strony pola karnego popisał się Piotr Zmorzyński. Bramkarz pomimo rozpaczliwej interwencji musiał wyciągać piłkę z siatki. W drugiej części spotkania, Korona próbowała doprowadzić do wyrównania. Już kilka minut po rozpoczęciu Piotr Pierzchała stanął przed szansą zdobycia gola z rzutu karnego, ale jego strzał wybronił Paweł Socha. Swoje szanse mieli też wiślacy. Najlepszą zmarnował Szymon Stanisławski, który przegrał pojedynek oko w oko z Luką Kukiciem. Końcowe fragmenty to próby długich zagrań w pole karne Wisły, ale linia obrony spisywała się w środę bez zarzutu i trzy punkty pojechały do Puław. Już w sobotę kolejny pojedynek ligowy tym razem z Hutnikiem Kraków. Rywali podejmujemy o 17:00. na boisku przy Hauke-Bosaka 1.

Korona II Kielce – Wisła Puławy 0:1 (0:1)

Wisła Puławy: Socha – K. Puton, Kobiałka, Zuber, Wojczuk, W. Puton, Barański, Kiczuk, Rogala, Wolanin, Chudoba, Żelisko, Zmorzyński, Kasprzycki, Pigiel, Stanisławski