Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIWeekendy są po to, aby… jeść – I Festiwal Smaków Food Trucków w Puławach

Weekendy są po to, aby… jeść – I Festiwal Smaków Food Trucków w Puławach

Weekendy są po to, aby… jeść – I Festiwal Smaków Food Trucków w Puławach

Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festiwalu Smaków Food Trucków w Puławach.

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Puławach. Obok tej imprezy nie da się przejść obojętnie. Mobilne restauracje z daniami z całego świata oraz atrakcje, będą czekały na terenie Mariny Puławy. Jesteście fanami streedfoodowej klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki z całego świata?

Mobilni kucharze robią, co mogą by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kuchnia meksykańska, amerykańska czy azjatycka? Festiwal to idealna okazja na kulinarną podróż dookoła świata. Po gastronomicznej uczcie nie zapomnijcie oddać głosu na najsmaczniejszego food trucka!

Dodatkowa gratka dla pasjonatów złotego trunku – będzie na Was czekać stoisko z rzemieślniczymi piwami. Po sowitym posiłku przyszedł czas na deser… Hiszpańskie churrosy czy może świeże owoce oblane pyszną belgijską czekoladą? Brzmi fantastycznie! I jak smakuje!

Jednak jedzenie to nie wszystko! Organizatorzy zadbali o to, by po smakowej uczcie nie zabrało dla Was atrakcji. Na poszukiwaczy przygód czeka gra terenowa, a jeśli macie miejsce po smakowaniu food truckowych dobroci, możecie spróbować swoich sił w konkursie jedzenia na czas.

Moc atrakcji czeka również na najmłodszych gości. Pozytywne emocje gwarantowane! Dla osób, które szukają chwili wytchnienia po pracowitym tygodniu, czekać będzie specjalna strefa chill-outu wypełniona leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki.

organizatorzy zapraszają na I Festiwal Smaków Food Trucków w Puławach w sobotę i niedzielę. W sobotę od 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.