Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCITaksówką bezpłatnie do porodu [VIDEO]

Taksówką bezpłatnie do porodu [VIDEO]

Taksówką bezpłatnie do porodu [VIDEO]

Puławski szpital jeszcze bardziej otworzył się na potrzeby swoich pacjentek. Wraz korporacją taksówkową ELMO TAXI , uruchomił bezpłatny transport do szpitala dla kobiet rodzących. Ilość kobiet, które decydują się na poród w puławskim szpitalu jest coraz większa. Puławski szpital jako jeden z 5 -ciu w województwie lubelskim realizuje świadczenia w ramach koordynowanej opieki nad kobietą w ciąży.

Celem tego programu jest zapewnienie kobietom w ciąży opieki nad fizjologicznie przebiegającą ciążą, porodem, połogiem oraz opieki nad zdrowym noworodkiem. Przypomnijmy, że kompleksowa opieka obejmuje specjalistyczne poradnictwo ambulatoryjne, przedporodową i poporodową opiekę położnej i poród. Postanowiono rozszerzyć wachlarz działań o bezpłatny dojazd do porodu dla mieszkanek powiatu puławskiego.

Piotr Rybak – Dyrektor SP ZOZ Puławy

Warto podkreślić, że ta dodatkowa bezpłatna usługa skierowana jest do mieszkanek powiatu puławskiego, które mają wyznaczony termin porodu i chcą się pojawić w szpitalu. Na pewno nie należy korzystać z tego rozwiązania, kiedy akcja porodowa jest już w toku. W takiej sytuacji należy powiadomić pogotowie ratunkowe.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.