HomeAKTUALNOŚCI3.liga Remis Wisły z Hetmanem w Zamościu

3.liga Remis Wisły z Hetmanem w Zamościu

Po raz kolejny nie udało się przywieźć kompletu punktów z meczu wyjazdowego. Wiślacy zremisowali w Zamościu z Hetmanem 1:1. Już w 9. minucie składna akcja puławian przyniosła im gola. Z prawej strony boiska dośrodkował Michał Wolanin, a Szymon Stanisławski strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy.

Puławianie niestety długo nie cieszyli się z prowadzenia. W 24. minucie długi przerzut trafił do Bruno Wacławka, a ten mimo asysty trzech obrońców zdołał oddać celny strzał i doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą zza szesnastki huknął Zuber, a piłka po rękach Sobieszczyka niemal wturlała się do bramki. Tuż przed linią złapał ją jednak bramkarz gospodarzy.

W drugiej połowie dominowała walka, a okazji bramkowych było bardzo niewiele. W 80. minucie ładnie z dystansu strzelał Przemysław Skałecki, ale Sobieszczyk złapał piłkę. W odpowiedzi po wybiciu od bramkarza podanie przedłużył Oziemczuk, ale Mateusz Olszak z kilku metrów skiksował próbując strzelać na bramkę Sochy.

W końcówce Przemysław Skałecki odebrał piłkę Dudkowi, który sfaulował pomocnika Wisły w wyniku tego faulu gracz z Puław już nie pojawił się na boisku. Chwile po tym z rzutu wolnego o centymetry pomylił się jednak Michał Kobiałka. Końcówka spotkania to wymiana ciosów niestety bez jakichkolwiek skutków dla obu zespołów.

Hetman Zamość – Wisła Puławy 1:1 (1:1)

Wisła: Socha – Wolanin, Rogala, Kiczuk, Barański, Kobiałka, Zuber, Zmorzyński, Kacprzycki, Stanisławski, Wojczuk,Puton K., Skałecki, Chudyba