Puławy .online - tym żyje miasto
HomeKULTURAZespół B6 na żywo w Puławach [VIDEO]

Zespół B6 na żywo w Puławach [VIDEO]

Zespół B6 na żywo w Puławach [VIDEO]

Zespół B6 z Lublina, właśnie wydaje swój debiutancki album. W sieci pojawił się już teledysk do singla promującego. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie jesiennej trasy koncertowej promującej płytę “Obecność”. Puławy będą pierwszym miastem, w którym zespół B6 rozpocznie swoją trasę.

Zagrają już 5 go października w Klubie Rejs przy ul. Portowej 2. Wydarzenie to jest biletowane – 15 zł. Na koncercie będzie można posłuchać utworów z płyty jak i wiele innych autorskich kompozycji formacji B6. Następnie zespół odwiedzi kolejne miasta w Polsce, kończąc swoją trasę w Lublinie 13 listopada. Wydarzenie na fb

Zespół B6 powstał w 2017 roku w Lublinie. Zadebiutowali podczas Ogólnopolskiego Przeglądu ‘Krótkie Spięcie’ w Siedlcach zdobywając pierwsze miejsce. Na swoim koncie mają wiele nagród na ogólnopolskich przeglądach zespołów rockowych. Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w Polsce. Od pół roku, z utworem „Okulary” plasują się w czołówce listy przebojów Radia Lublin. Grupa tworzy muzykę z wykorzystaniem elementów rocka, popu oraz brzmień ambientowych i elektronicznych. Muzyka to ich sposób na wyrażanie siebie.

Skład zespołu: Martyna Sabak – wokal, Kuba Stasikowski – gitara, Arek Borzęcki – bas, Piotrek Karczewski – perkusja

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.