Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORT3.liga Porażka ze Stalą [FOTO]

3.liga Porażka ze Stalą [FOTO]

3.liga Porażka ze Stalą [FOTO]

Wiślacy przegrali w sobotnie popołudnie ze Stalą Kraśnik 0:1. Jedyną bramkę meczu zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepszy strzelec zespołu z Kraśnika Rafał Król. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego tym samym znacznie utrudnili sobie walkę o awans do drugiej ligi.

Samo spotkanie nie było porywającym widowiskiem, a liczbę okazji bramkowych w pierwszej połowie można było policzyć na palcach jednej dłoni. Strzały Michała Zubera i Krystiana Putona bronił Borusiński a Michał Kobiałka strzelał wysoko nad bramką kraśniczan. W drugiej odsłonie meczu a dokładnie w 59 min. goście oddali jeden, ale był to jak się potem okazało strzał dający Stali Kraśnik komplet punktów. Puławianie najbliżej zdobycia gola byli po główce Macieja Wojczuka jednak piłka odbiła się od słupka i wyszła w pole. próbował jeszcze dobijać Michał Zuber ale zrobił to na tyle nie dokładnie, ze piłka poszybowała wysoko na poprzeczką.
Kraśniczanie w ostatnich fragmentach gry bronili się rozpaczliwie całym zespołem ale puławianie nie byli w stanie w sobotę przebić się przez skomasowana defensywę Stali.
Po pięciu doliczonych do regularnego czasu gry minutach sędzia ku radości zawodników Stali zakończył spotkanie. Już za tydzień kolejne znacznie trudniejsze zadanie bo w sobotę Wiślaków czeka mecz z jak zwykle wysoką temperaturą.  Na lubelskiej Arenie puławianie zmierzą się z Motorem.

Wisła Puławy – Stal Kraśnik  0:1 (0:0)

Bramka: Rafał Król 59 min.

Wisła: Socha- Wolanin, Kiczuk, Rogala, Barański, Zmorzyński, Kacprzycki, Kobiałka, Szczotka, Puton, Stanisławski, Chudyba, Bernat, Wojczuk, Żelisko, Zuber

foto: Marcin Szeląg

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.