Puławy .online - tym żyje miasto
HomeSPORTTurniej siatkarzy z okazji Święta Niepodległości

Turniej siatkarzy z okazji Święta Niepodległości

Turniej siatkarzy z okazji Święta Niepodległości

Nie tylko biegacze, lekkoatleci czy kolarze amatorzy świętowali na sportowo 101. Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka sportu i Rekreacji spotkali się siatkarze amatorzy, którzy wystąpili w Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości.

W imprezie wzięło udział 5 zespołów. Drużyna Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego z Lublina, zespół Starych Gwiazd z Nałęczowa, drużyna Starych Przyjaciół, zespół Starostwa Powiatowego oraz team TKKF Chemik.

Po zaciętych spotkaniach obfitujących w wiele znakomitych wymian i indywidualnych zagrań najlepsi okazali się siatkarze z Nałęczowa, którzy pokonali w meczu finałowym zespół Old Friends a trzecie miejsce przypadło zespołowi TKKF Chemik Puławy.

Najlepszym zawodnikiem został Michał Bednarczyk z Nałęczowa, najlepszym rozgrywającym Zbigniew Bartkiewicz także z Nałęczowa, a najlepszym atakującym Patryk Walczak z Old Friends. Specjalne wyróżnienie otrzymała Ilona Czosnyka zawodniczka Starostwa Powiatowego.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.