Puławy .online - tym żyje miasto
HomePolecamyPRZYstrój choinkę – konkurs dla szkół organizowany przez Galerię Zieloną

PRZYstrój choinkę – konkurs dla szkół organizowany przez Galerię Zieloną

PRZYstrój choinkę – konkurs dla szkół organizowany przez Galerię Zieloną

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym Centrum Handlowe Galeria Zielona zaprasza szkoły podstawowe z Puław do udziału w Konkursie Plastycznym „przySTRÓJ CHOINKĘ”! W konkursie wygrać będzie można atrakcyjne nagrody – bony do sklepów w Galerii Zielonej na 800, 500 i 300 PLN – pierwsze 3 miejsca, natomiast, jako nagrody pocieszenia bony na 100 PLN dla każdej z pozostałych klas!

Tematem Konkursu jest udekorowanie drewnianej choinki dowolną techniką plastyczną i przy użyciu własnych materiałów plastycznych.

Konkurs będzie trwał w terminie 25 listopada – 14 grudnia 2019 roku i skierowany jest do klas I – III szkół podstawowych.

Liczyła się kolejność zgłoszeń, a do Konkursu zostało zakwalifikowanych pierwszych 10 klas (z jednej szkoły mogą wziąć udział maks. 2 klasy/2 grupy),  które zgłosiły chęć udziału w Konkursie drogą e-mail, zgłoszenia można było nadsyłać do 21 listopada. 22 listopada każda z zakwalifikowanych placówek otrzyma drewnianą choinkę, o wysokości do 120 cm. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace będzie można oglądać na wystawie w Galerii Zielonej w terminie 14 grudnia – 6 stycznia 2020 roku. W sobotę 14 grudnia, w godz. 12:00-18:00 podczas świątecznej akcji wydawania prezentów za paragony, będzie można oddać głos na swojego choinkowego faworyta.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu i wybraniu najpiękniejszej choinki!

 

Materiał przygotowany we współpracy z Galeria Zieloną

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.