Puławy .online - tym żyje miasto
HomeSPORTBezbramkowy remis w pierwszym sparingu Wisły

Bezbramkowy remis w pierwszym sparingu Wisły

Bezbramkowy remis w pierwszym sparingu Wisły

Bezbramkowym remisem zakończył się pierwszy sparing piłkarzy puławskiej Wisły w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Wiślacy zmierzyli się w Siedlcach z występującą w drugiej lidze Pogonią.

Pierwsza połowa była dość wyrównana choć to wiślacy stwarzali większe zagrożenie pod bramką rywali. Swoją szansę miał m.in. Maciej Wojczuk, którego strzał z trudem odbił Misztal. Bramkarz gospodarzy pokazał także umiejętności przy strzale jednego z nowych nabytków puławian Tomasza Zająca parując piłkę z najwyższym trudem.

Niezła sytuację po jednym z rzutów rożnych maił Mateusz Pielach ale uderzona z woleja piłka poszybowała nad poprzeczką bramki gospodarzy. Podobnie było przy uderzeniu Łukasza Kacprzyckiego. W drugiej połowie na boisku zameldowała się druga tego dnia jedenastka.

Wiślacy w tej części gry mieli już znaczną przewagę, ale nie potrafili udokumentować jej bramką. Dwukrotnie okazji do zdobycia gola nie wykorzystał Szymon Stanisławski, a raz zablokowany został debiutujący w pierwszym zespole 16-letni Mikołaj Sobich. Ostatecznie w sobotę w Siedlcach gole nie padły.

W najbliższą sobotę  podopieczni Mariusza Pawlaka rozegrają kolejny mecz kontrolny tym razem rywalem będzie 3 ligowa Broń Radom, która rywalizuje w I grupie 3.ligi. Mecz odbędzie się w Radomiu o godz. 11.00.

Pogoń Siedlce- Wisła Puławy  0:0

Wisła (I połowa): Zawodnik testowany – Cheba, Cyfert, Pielach, Pigiel, Skałecki, Krystian Puton, Zając, Kacprzycki, Brągiel, Wojczuk;
(II połowa): Owczarzak – Wolanin, Barański, Kiczuk, Kozdroń, Włodzimierz Puton, Chudyba, Kobiałka, Sobich, Zuber, Stanisławski

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.