HomeSPORTWisła Puławy- Tomasovia 7:0 (1:0)

Wisła Puławy- Tomasovia 7:0 (1:0)

Siedem goli strzelili podopieczni Mariusza Pawlaka w meczu kontrolnym Wisły a Tomasovią. Hattricka ustrzelił Maciej Wojczuk.

W pierwszej połowie, pomimo wielu okazji padł tylko jeden gol autorstwa Błażeja Cyferta, który wykończył akcję Łukasza Kacprzyckiego. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie. W 63. minucie do siatki po indywidualnej akcji trafił Maciej Wojczuk. Osiem minut później wynik na 3:0 z kilku metrów podwyższył Włodzimierz Puton.

W ciągu kolejnych 4 minut kibice zobaczyli trzy strzały, które znalazły drogę do siatki. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się w tym okresie gry Wojczuk, a jeden gol był dziełem Dawida Chudyby. Wynik ustalił w 81. minucie Szymon Stanisławski. W meczu zadebiutował kolejny z wychowanków Wisły Puławy 16-letni Antonio Corbo.

Na kolejny mecz kontrolny Wisła wyjedzie w piątek do Stalowej Woli by tam o godzinie 11:00 rozegrać mecz z zespołem Stali Rzeszów.

Bramki: Cyfert 19, Wojczuk 63, 72, 75, Puton W. 71, Chudyba 74, Stanisławski 81.

Wisła (I połowa): Owczarzak – Cheba, Cyfert, Pielach, Barański, Konc, Skałecki, Kacprzycki, Puton K., Brągiel, Zając; (II połowa): Kołotyło – Wolanin, Kiczuk, Barański, Pigiel, Kobiałka, Puton W., Corbo, Chudyba, Stanisławski, Wojczuk.