Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIPluszaki dla małych pacjentów SOR dostarczone [VIDEO]

Pluszaki dla małych pacjentów SOR dostarczone [VIDEO]

Pluszaki dla małych pacjentów SOR dostarczone [VIDEO]

Prawie setka pluszaków w czwartek trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Puławskim Szpitalu. Dostaną je mali pacjenci, którzy z powodu urazów czy wypadków, jakim niestety ulegają, trafiają na SOR.

Przypomnijmy, że z inicjatywy służb prasowych instytucji publicznych z powiatu puławskiego oraz dziennikarzy lokalnych mediów, dwa tygodnie temu odbyło się spotkanie integracyjne środowiska, podczas którego zostały zebrane pluszaki z myślą właśnie o najmłodszych pacjentach SOR-u. Jak zapewnia dyrekcja puławskiego szpitala, zostaną one rozdysponowane zgodnie z intencją darczyńców.

Piotr Rybak – Dyrektor SP ZOZ w Puławach

Pomysłodawczyni akcji, podkom. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji nie kryła zadowolenia z udanego spotkania i samej akcji integracyjnej. Dodała, że kolejne pomysły niebawem zostaną wcielone w życie.

podkom. Ewa Rejn- Kozak – Rzecznik prasowy KPP w Puławach

Puławska straż pożarna również chętnie wsparła akcję dodając przy tym, że “Misiaki przytulaki” już wcześniej trafiały z ich inicjatywy do rąk małych pacjentów poszkodowanych w wyniku m.in zdarzeń drogowych czy pożarów.

bryg. Krzysztof Morawski – Rzecznik prasowy KP PSP w Puławach

Do akcji włączyli się także przedstawiciele Grupy Azoty “Puławy”, Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, Gminy Puławy, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej czy Zakładowej Straży Pożarnej przy Grupie Azoty.

Marek Sieprawski – Rzecznik Prasowy GA Puławy S.A.

Kamil Lewandowski – Rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Puławach

Słowa podziękowania kierujemy także od kolegów dziennikarzy z redakcji lokalnych mediów, którzy również szczodrze wsparli tę akcję.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.