Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIRada Powiatu Puławskiego – czym zajmie się na najbliższej sesji?

Rada Powiatu Puławskiego – czym zajmie się na najbliższej sesji?

Rada Powiatu Puławskiego – czym zajmie się na najbliższej sesji?

Już 26 lutego (środa) o godz. 14 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się kolejna, już piętnasta sesja Rady Powiatu Puławskiego. Jakimi tematami zajmą się radni?  

Podejmą uchwałę m.in. w sprawie udzielenia dotacji celowych SP ZOZ w Puławach, jedno dofinansowanie ma wynieść 392 tys. złotych, zaś drugie – 150 tys. złotych. Radni podejmą także decyzję w sprawie zamiaru likwidacji placówek edukacyjnych dla dorosłych: Szkoły Policealnej Nr 6 oraz I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, które wchodzą w skład Zespołu Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach a także Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Kazimierzu Dolnym.

Radni pochylą się także nad Wieloletnią Prognozą Finansową oraz zmianami w budżecie powiatu na 2020 rok. Podczas środowej sesji poznamy też sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli w placówkach prowadzonych przez Powiat Puławski za zeszły rok. Zostaną również zatwierdzone plany pracy Rady Powiatu oraz poszczególnych komisji stałych na 2020 rok.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.