Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCISzkolenie “Jak bezpłatnie pozyskać dotację na inicjatywy oddolne” [VIDEO]

Szkolenie “Jak bezpłatnie pozyskać dotację na inicjatywy oddolne” [VIDEO]

Szkolenie “Jak bezpłatnie pozyskać dotację na inicjatywy oddolne” [VIDEO]

Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza na szkolenie „Jak bezpłatnie pozyskać dotację na inicjatywy oddolne”. Szkolenie jest realizowane w ramach projektu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4. 

Adresatami spotkania są potencjalni beneficjenci konkursu grantowego, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie w dwóch kategoriach : działań dot. sfery pożytku publicznego oraz działań na rzecz rozwoju młodych organizacji pozarządowych. O dotację mogą starać się organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne i samopomocowe, które mają swoją siedzibę na terenie woj. lubelskiego. Łączna kwota dofinansowania wynosi 300 000 złotych, natomiast maksymalna dotacja dla pojedynczego projektu może wynieść 5 000 złotych.

Paweł Romański – Animator lokalny

Szkolenie dla powiatu puławskiego odbędzie się w Centrum Terapii i Diagnozy Inicjatywa przy ul. Eustachiewicza 1 w dniu 16 marca (poniedziałek) o godz. 11. Spotkanie poprowadzą Dorota Ozimek i Krzysztof Jakubowski. Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu grantowego, a także umówienia się na indywidualne konsultacje z Animatorami Subregionalnymi.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.