Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIKolejne imprezy odwoływane przez puławskie instytucje [VIDEO]

Kolejne imprezy odwoływane przez puławskie instytucje [VIDEO]

Kolejne imprezy odwoływane przez puławskie instytucje [VIDEO]

Ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców miasta oraz osób przyjeżdżających do nas na duże imprezy kulturalne i sportowe, część z nich nie odbędzie się w planowanym terminie. 

Każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych odwołanych przedsięwzięciach. Przedszkola i szkoły stopniowo rezygnują z wycieczek, które miały odbyć się w najbliższym czasie. Szkoła Podstawowa nr 11 wycofała się z organizacji gali wyróżniającej najlepszych uczniów. Podobna sytuacja jest z rekolekcjami wielkopostnymi. W przyszły weekend miał odbyć się Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o Pierścień Księżnej Izabeli, który także zostanie przełożony na inny, jeszcze nie określony termin.

Zbigniew Śliwiński – dyrektor POK “Dom Chemika”

Przed kilkoma dniami prezydent miasta wystosował pismo do organizatorów wydarzeń kulturalno-sportowych z prośbą o wzmożoną profilaktykę, zaniechanie organizacji imprez lub ograniczenie udziału publiczności. Do prośby tej ustosunkował się także KS Azoty Puławy, który apeluje o pozostanie w domu i oglądanie transmisji najbliższego meczu w telewizji.

Nie jest to komfortowe rozwiązanie dla zagorzałych kibiców klubu, jednak w obliczu już realnego zagrożenia, z pewnością spotka się ze zrozumieniem. Pamiętajmy, żeby dla własnego bezpieczeństwa przede wszystkim często myć ręce i unikać dużych skupisk ludności.

Autorzy: M. Owczarz, M. Strzelecka, Ż. Chmielewska

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.